VÍCE O SYSTÉMU OXYJET

Systém OXYJET nabízí špičkové kyslíkové moduly pro dokonalé ošetření pokožky obličeje, krku a dekoltu pulzním tlakovým kyslíkem, koncentrovaným až na 98%!

                                            

 OXY CLEAR hloubkový čistící kyslíkový peeling

Aplikovaný koncentrovaný kyslík pokožku vitalizuje, svým dezinfekčním účinkem působí proti podráždění a nečistotám. V kombinaci se speciálním oxy clear sérem čistí hloubkově póry.

 

OXY JET pulzní tlakové vstřikování kyslíku

Specielní kosmetické kyslíkové preparáty - séra - pronikají pomocí vysokého pulzního tlaku až 98% kyslíku do hlubokých vrstev pokožky a vytváří zásobu aktivních látek. Pokožka je po ošetření svěží a zdravá.

 

OXY TONE
kyslíkový facelift

 

 

 

 

 

 

 

Jedinečná polyrotační masážní hlavice stimuluje a napíná obličejové svalstvo, intenzivně stimuluje pojivovou tkáň. Kontury obličeje se viditelně zpevňují. V kombinaci s oxy sérem se zmenšují váčky pod očima. Koncentrovaný kyslík pokožku obličeje zároveň osvěžuje a vitalizuje.

OXY TONE DISK
kyslíková masáž obličeje

 

 

 

 

 

 

 

Rotační masážní hlavice intenzivně stimuluje podkožní tukovou tkáň a tím podporuje odstraňování rozpustných lipidů např. při dvojité bradě. Oxy masážní sérum proniká do podkoží a stimuluje aktivitu tukových buněk.

 

CRYO chladivý kyslíkový lifting

Aplikuje se chladivý, svěží koktejl kyslíku a dalších aktivních látek. Chladivý tlak zpevňuje tváře, snižuje otoky a zánětlivé procesy a spolu s kyslíkem uvolňuje póry. Obličej má zdravou barvu a zpevněné kontury.

 

OXY SPRAY ošetření kyslíkovým sprejem „kyslíková sprcha“

 

 

 

 

 

 

 

Jemný kyslíkový vánek stimuluje vlastní imunitnísystém pokožky, zmírňuje podráždění po mikrodermálním peelingu a urychluje hojení pokožky, v kombinaci s na míru namíchanými koktejly koloidních minerálních roztoků pleť obličeje, krku a dekoltu intenzivně hydratuje, vyhlazuje a osvěžuje. Kyslíková sprcha je důležitou součástí léčivého ošetření proti rozšířeným pórům, při léčbě akutní i chronické akné jak u dospívajících tak u dospělých, úspěšně s výbornými výsledky se používá při ošetření atopických ekzémů a lupénky.