HLOUBKOVÝ OXY ANTI-AGE 

   

    Pro ženy i muže všech věkových kategorií je přínosná neinvazivní a vysoce účinná FLOW kyslíková anti-age terapie, kdy je 95% kyslík, obohacený o aktivní oxy bioséra, pulzně tlakem vpravován do hlubokých vrstev podkoží obličeje, krku a dekoltu. Součástí ošetření je hloubkové vyčištění pleti kyslíkem a enzymatickou pěnou, kyslíková liftingová masáž pro zvýraznění a zpevnění kontur obličeje, kyslíková sprcha s koloidními minerály, podtlaková kyslíková aplikace a pečující maska dle stavu a potřeb pleti. 

     Rozjasnění pokožky, remodelace brady a kontur obličeje, vyhlazení krku a dekoltu, zjemnění mimických vrásek kolem rtů, očí a na čele viditelné již po jednom ošetření! Po několika ošetřeních jsou výsledky srovnatelné s chirurgickým faceliftem nebo aplikací botoxu. 

     Doporučujeme také kyslíkové pulzní ošetření rtů a očí (vynikající výsledky při korekci drobných vějířkovitých vrásek, zejména u kuřáků).

     Ošetření pleti kyslíkem je vhodné pro všechny typy pleti včetně pleti problematické a aknózní. Je účinné i jako prevence vrásek a kožních defektů. 

Lze použít i na omlazení pokožky hřbetů rukou.

     Kyslík se v dermatologii používá již dlouho ( např. u pacientů s popáleninami znásobuje působení účinných látek a má antibakteriální účinky).

 

CENA JEDNOHO OŠETŘENÍ: 3.300,- Kč

doba trvání procedury: ca 90 minut, dle aktuálního stavu pleti

 

   

****************************************************************************************************************