NAAM JÓGA - individuální terapie

NAAM JÓGA nabízí komplexní přístup pro individuální potřeby klienta. Cvičení robíhá individuálně, nebo ve velmi malé skupině (max. 2 osoby).
     Díky speciálně sestaveným cvičením, dechům, mudrám a práci se zvukem zajišťuje funkčnost našeho trávicího, nervového i endokrinního systému a zároveň zklidňuje mysl i emoce. 
     V dnešní době víme, jakou moc nad námi mají naše emoce, proto je důležité mít jasnou a klidnou mysl, abychom v životě dělali správná rozhodnutí. Tato duševní rovnováha se pak projevuje i v rámci našeho fyzického těla jako jeho plné zdraví.
O vašem aktuálním zdravotním stavu, pokud je třeba, informujte předem vašeho terapeuta.
 

CENA JEDNÉ TERAPIE: 640,- Kč

doba trvání terapie: ca 60 minut
 

Praktikování SHAKTI NAAM JOGY

    Shakti Naam jóga zvyšuje kapacitu těla vyživovat samo sebe. Velmi podobně jako strom, vysoce kvalitní sluneční pránou/energií, přináší kyslík do mozku, posiluje srdce, čistí energetické dráhy těla a detoxikuje a vyživuje orgány. Podporuje tělo v budování a aktivování zásobárny léčivé energie, která je umístěna v podbřišku. Doslova vytváří pohyb v hrudníku a tím stimuluje srdce a jeho velké cévy a zvyšuje kapacitu plic odlišným způsobem než většina jiných druhů cvičení.

    Shakti Naam je starodávný dar moderní společnosti a mocné řešení problémů, kterým dnes čelíme. Legendární všelék existuje. Tato legendární fontána mládí je uvnitř každého člověka a je zázračným zdrojem léčení a mládí. To, co je dnes nazýváno Naam Shakti, bylo původně tajnou součástí jógy, která se nazývala „Jóga nesmrtelnosti“ a přišel čas, aby byla známa, protože zcela odpovídá speciálním potřebám lidí moderní doby. Dnešní lidé čelí okolnostem, které jsou úplně nové. Masivní množství informací, zvýšené vystavení se elektro-magnetickému záření z mobilních zařízení, aut, počítačů a dalších technologií, chemické působení pesticidů, petrochemií a léků, bezpříkladná spotřeba soli a cukru, to jsou všechno faktory, se kterými se lidský systém musí vyrovnat jako nikdy v minulosti. Tlak z plných rozvrhů dne kombinovaný s výše zmíněnými faktory vytváří novou formu stresu pro mozek a nervový systém.

    Lékařští odborníci se shodují, že primárním zdrojem většiny onemocnění je v dnešní době stres.

Dozvěděli byste se rádi více o původu Shakti Naam jógy?

FILM SHAKTI NAAM JÓGA: Dávné tajemství pro nový věk JE TEĎ I V ČESKÉM ZNĚNÍ: