NAAM HARMONYUM ®

      

INTUITIVNÍ REGENERAČNÍ, HARMONIZAČNÍ A RELAXAČNÍ HOLISTICKÁ TERAPIE

     Jedná se o naprosto jedinečnou léčebnou techniku, kompletní holistický systém, který stimuluje přirozenou schopnost těla vyléčit sebe samo. 

     Dochází k úlevě od fyzického, emočního a mentálního stresu zevnitř těla. 

     Procedura je velmi příjemná a relaxační. Na jedné straně uvolňující a uklidňující, na druhé straně naplňující pozitivní energií.

 

CENA ZA JEDNO OŠETŘENÍ: 2.100,- Kč

doba trvání terapie: ca 60 minut

 

 

Podstata zdraví.

Je spousta faktorů, které zpomalují přirozený léčivý proces lidského těla. Stres, slabé geny, špatná strava, sedavé povolání, vystavování se toxinům a dokonce i negativním emocím. Tyto a další faktory mohou zabránit zdravému plynutí životní síly v těle a mají negativní vliv na nervový systém, endokrinní systém, imunitní systém, složení krve, a v konečném důsledku i celé tělo. Lidské tělo je elektrický a magnetický organismus, každý orgán a systém závisí na správném elektro-magnetickém proudění, který plyne z mozku do nervového systému a dále do svalů a zbytku těla.
 

Co se děje během Harmonya?

Harmonyum je hluboce relaxující terapie, sestávající z jemných, neinvazivních pohybů a doteků vedených od krku ke spodní části páteře. Pohyby se stávají stále jemnějšími v rámci celé terapie, která trvá 50-60 minut. Provádí se na masážním lehátku a klient zůstává plně oblečený. Různé přikrývky nebo polštáře mohou být použity k podložení těla, aby bylo zajištěno maximální pohodlí klienta.
 

Pro koho je Harmonyum přínosné?

Harmonyum pomáhá na velmi široké spektrum problémů. Je výborné na bolest, nespavost, hormonální nerovnováhu, stres a úzkost, problémy s učením a pozorností, deprese, neplodnost, srdeční problémy a oslabení imunitního systému. Zároveň je velmi vhodné pro jedince s nízkým sebevědomím, problémy v citových oblastech nebo pro léčbu různých forem závislostí.