KYSLÍKOVÝ A ENZYMATICKÝ PEELING

Důkladné vyčištění pleti kyslíkovými séry po kterém následuje neabrazivní kyslíkový a enzymatický peeling. 
        

KYSLÍKOVÝ PEELING

Molekuly kyslíku pronikají hluboko do tkáně, kde stimulují na buněčné úrovni podkoží k rychlejší regeneraci a pomáhají odvádět odpadní látky z podkoží ven z těla. V takto vzniklém uvolněném prostoru se kolagenová vlákna sama narovnávají a vypínají pokožku zevnitř. Kyslík, používaný v této proceduře, je vytvářený patentovaným německým kyslíkovým generátorem Nora Bode. Kyslík je jemně ionizován, je antibakteriální, antiseptický a díky tomu, že prochází vodní lázní nevysušuje tkáně, naopak zajišťuje efektivní hydrataci a okysličení tkáně.

ENZYMATICKÝ PEELING

Provádí se jemným, lékařsky vyčištěným, enzymatickým gelem z profesionální léčebné kosmetiky Nora Bode. Pleť neabrazivně zbavuje odumřelých buněk a šupinek kůže ze svrchní vrstvy pokožky. Pokožku neleptá, nezanechává červené skvrny. Ošetření je chladivé, příjemné. Po enzymatickém peelingu se nanáší hydratační kolagenová maska. Poté můžete bez problémů odejít. Pleť je hladká, prozářená. Terapeut aplikuje závěrečnou péči s vyšším UV faktorem dle typu Vaší pleti.
 
Po této proceduře se nedoporučuje min. po dobu 48 hodin pobyt na přímém slunci (opalování) a min. po dobu 72 hodin expozice pokožky obličeje v soláriu.
 

CENA PROCEDURY: 1.500,- Kč

doba trvání procedury: ca 40-60 minut, dle aktuálního stavu pleti